Ostatnie artykuły

Jak zaspokoić faceta? Najlepsze pomysły

jak zaspokoić faceta

Nam kobietom wydaje się niekiedy, że mężczyźni są w gruncie rzeczy dość prości. Do szczęścia potrzebny jest im mecz ulubionej drużyny, browar i zestaw naszych wdzięków. Prawda jest jednak taka, że faceci potrafią być równie skomplikowani co kobiety, a ich zaspokojenie okazuje się nie lada sztuką. Jeżeli masz z tym problem i szukasz podpowiedzi na temat tego, jak zaspokoić swojego towarzysza życia, dobrze trafiłaś. Prezentujemy najlepsze pomysły na to, jak zrobić dobrze facetowi.

Wszystko zaczyna się od głowy

Satysfakcja niejedno ma imię. Może dotyczyć sfery czysto fizycznej, ale może mieć też związek z psychiką i ogólnie pojętą relacją. Dlatego chcąc zaspokoić faceta, najlepiej zrobisz, jeśli zaczniesz od jego głowy. Musisz dać mu się poczuć pewnie i męsko.

Dzisiejsze kobiety są mocno niezależne, a mężczyznom brakuje przestrzeni do tego, by wykazać się swoją inicjatywą. Dlatego daj mu zrobić coś za siebie. Jeśli czegoś nie wiesz, poproś go o radę. A kiedy udzieli Ci precyzyjnej wskazówki, pochwal go. Mężczyźni uwielbiają słyszeć, jacy są mądrzy i zaradni. Nie zaszkodzi nawet, jeśli odrobinę poudajesz nieświadomą. W końcu jesteś gotowa zrobić wszystko, żeby połechtać jego ego, prawda?

Daj mu przestrzeń

Podczas gdy kobiety często lubią, aby wokół nich skakać i cały czas się nimi zajmować, mężczyźni są inni. Uwielbiają czuć wolność, przestrzeń. Dlatego z pożytkiem dla waszej relacji wyjdzie, jeśli będziesz szanowała niezależność swojego faceta.

Daj mu rozwijać swoje pasje i zainteresowania. To właśnie dzięki osiąganiu sukcesów w swojej ulubionej dziedzinie może poczuć się męsko i zaspokoić się jako samiec. Kiedy przyjdzie odpowiednia chwila, możesz do niego dołączyć. Jeśli uprawia jakiś sport, przyjdź kiedyś na jego mecz i dopinguj go z trybun. Możesz być pewna, że będzie zadowolony.

Bądź kreatywna w sypialni

A teraz czas na to, co kluczowe w zaspokajaniu faceta – seks. Tutaj trudno o uniwersalne rady, bo każdy ma inne preferencje seksualne i co innego sprawia mu przyjemność. Jedni faceci wolą, kiedy kobieta jest bierna, drudzy wolą bardziej aktywne partnerki. Dlatego musisz umiejętnie wsłuchać się w jego potrzeby i wykazać się intuicją. A jeśli Twój kobiecy zmysł niewiele Ci podpowiada, po prostu spytaj swojego partnera, na co miałby ochotę. To najlepszy sposób na porozumienie w łóżku. Nasze propozycje co do igraszek, które mogą zaspokoić Twojego faceta to:

  • seks oralny – chyba nie ma mężczyzny, który nie lubiłby, gdy jego kobieta robi mu tzw. loda
  • pieszczoty jąder – nie zapominaj o kulkach, one też, tak jak penis, potrzebują dużo miłości
  • masaż – kiedy Twój facet jest zmęczony, zafunduj mu zmysłową sesję rodem z hotelu SPA
  • wspólny prysznic – wykąpcie się razem przed seksem lub po seksie, żeby podkręcić intymność

A teraz do dzieła! Wierzymy, że dzięki naszym radom i swojej intuicji będziesz wiedziała, jak sprawić swojemu facetowi przyjemność. Tylko nie przesadzaj z zaspokajaniem! Zawsze pozostaw trochę niedosytu, żeby miał ochotę na jeszcze.