Ostatnie artykuły

Czy istnieje opcja na to, aby odzyskać faceta?

jak odzyskać faceta

Miłość raz jest, a raz jej nie ma. Chyba tak można opisać związki damsko-męskie w krótkich słowach. Fakt, że człowiek spotka jedną osobę wcale nie oznacza, że będzie z nią do końca życia. Tego tak naprawdę nigdy nie można się spodziewać. Tym bardziej że dużo mówi się o rozstaniach, jakie są czymś jak najbardziej normalnym w obecnych czasach. I to nie zawsze mężczyzna jest winien. Czasem to kobieta „daje ciała” i związek przechodzi do przeszłości. Czy istnieje opcja na to, aby kobieta odzyskała faceta?

Jak odzyskać faceta?

Pytanie jest tak naprawdę retoryczne, ponieważ wszystko uzależnione jest od tego, co tak naprawdę się stało. Jeżeli doszło do jakiejś poważnej sytuacji, która mogła urazić mężczyznę do głębi, szanse na odzyskanie jego są tak naprawdę niewielkie. No cóż, faceci także mają swoje uczucia i nie można ich nadużywać (pomimo tego, co mówi się o ich bezduszności). Co to może być za sytuacja? Wszystko tak naprawdę uzależnione jest od niego samego. Przykładem może być zdrada. Są takie osoby, które są w stanie wybaczyć kobiecie zdradę, wierząc w ich poprawę. Jednak u niektórych mężczyzn taka opcja w ogóle nie wchodzi w grę. Czas więc spojrzeć na to, czy istnieje możliwość odzyskania faceta przez kobietę.

„Postaraj się, a odzyskasz faceta”

No cóż, kobieta na pewno będzie musiała wykazać skruchę, jeżeli to z jej winy rozpadł się związek. To fakt, że czasem błędy popełnia się przez nieuwagę lub np. pod wpływem alkoholu. Najważniejsze jednak, żeby to ona zrozumiała swój błąd i przeprosiła, tłumacząc mężczyźnie to, jak bardzo żałuje swojej winy. Warto na pewno poprosić mężczyznę o rozmowę. Taką szczerą. Może i on nie będzie wykazywał do tego entuzjazmu. Nie ma się co dziwić, jeżeli to ona zawiniła. Jednak nie należy się poddawać. „Na świeżo” po rozstaniu całkiem możliwe, że mężczyzna w ogóle nie będzie chciał kontaktować się z kobietą. Jednak nie można ustawać. Co nie oznacza, że faceta należy gnębić. Owszem, należy podejmować próby. Można tak raz na dwa dni wysłać prośbę o to rozmowę, jednak nie ma co przesadzać z drugiej strony. Tak, aby ta druga strona nie pomyślała, że ma do czynienia ze stalkerką. Takie rzeczy można zgłosić bowiem na policję.

„Nie zaniechuj”

Jeżeli facet raz wyrazi sprzeciw, mówiąc „nie”, nie oznacza to faktu, że za jakiś czas nie można spróbować raz jeszcze. Może przez ten okres mężczyzna się namyśli uznając, że jednak kobieta jest miłością jego życia. Mówi się, że to wytrwałość pozwoli dotrwać do celu więc na pewno będzie tak i w tym przypadku. Facet na pewno będzie chciał kobietę przetestować, tzn. sprawdzając to, czy jej słowa o wyrażeniu skruchy i poprawie będą prawdziwe. Trzeba się tego pilnować. Nie tylko na samym początku, ale później także. Przez cały czas trwania związku. Ciężko odbudować zaufanie czyjejś osoby. Mowa tu także o mężczyznach, którzy także cierpią. Warto więc starać się, aby móc odzyskać to zaufanie. Tym bardziej że jak wiadomo, dla miłości można wiele poświęcić. W szczególności, jeżeli chodzi o czyjeś szczęście.